Levent Marina’nın işletmesini teslim aldığımız bugünün İzmir’in ve firmamızın vizyonu için tarihi günlerden biri olduğuna inanıyoruz. Projelerimizin İzmir’e ve Marina’mıza kazandıracaklarını şimdiden hayal etmek bizi çok heyecanlandırıyor. Bu heyecanı ve hayali yaşamamıza imkân sağlayan ve bizi Levent Marina’nın işletmesine layık gören Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’na çok teşekkür ediyoruz. Onların desteğini her an arkamızda hissetmemiz bize ayrı bir güç veriyor. Her zaman görüş birliğiyle hareket edeceğimiz vakfımızla beraber çok kıymetli projelere imza atacağımıza olan inancımız tam.

1952 yılından beri imalat sanayinde faaliyet gösteren grup firmalarımız her zaman en kalitelisini, en güzelini yapmayı, toplum için, ülke ekonomisi için çalışmayı ilke edinmiştir. Biz Dirinler ailesi ve çalışanları olarak her ne yapıyorsak yapalım en güzelini, en kalitelisini yapmakla mükellef olduğumuza inanıyoruz. Bu mecburiyette de bize yol gösteren her zaman ilkelerimiz olmuştur. Bu önemli projede de ilkelerimizden asla vazgeçmeyeceğimizi, İzmir’in en kıymetli yerlerinden biri olan Levent Marina’yı hak ettiği konuma kavuşturmanın, burayı itibarlı, nezih, kaliteli bir yer haline getirmenin ana hedeflerimizden olduğunu tüm kamuoyunun bilmesini isteriz. Sanayici ve işadamlarının yaptıkları yatırımları kazanca dönüştürme istekleri tartışılmaz bir gerçektir. Fakat tüm samimiyetimizle belirtmek isteriz ki, Levent Marina projesi bizim için kazancın çok çok ötesinde değerler ifade etmektedir. Paranın her şey olmadığına, zaten kaliteli ve düzgün bir iş yapıyorsak bunun getirisinin mutlaka bir zaman ve bir şekilde olacağına inananlardanız.

Biz bu projeyi sadece Dirinler ailesi olarak değil, valisinden, belediye başkanlarına, emekçisinden işverenine, memurundan gazetecisine, esnafından sokakta yürüyen vatandaşına, tüm İzmirliler olarak sahipleniyoruz. Bu yüzden kendimize daha bir güveniyor ve yola bu büyük kuvvet ve destekle çıkıyoruz. Çünkü İzmir’e inanıyoruz ve Levent Marina yeniden diyoruz...

Kökenleri ve geleceği İzmir’de olan bir aile olarak öncelikli amacımızın önce kentimize sonra ülkemize simge bir yer ve gıpta ile bakılan bir tesis kazandırmak olduğunu bilmenizi ister, projenin ülkemiz ve şehrimiz adına hayırlı olmasını temenni ederiz.

Hepinize çok teşekkür ederiz...
Melih DİRİN
Dirinler Döküm Sanayi Turizm Liman İşletmeciliği ve Ticaret Anonim Şirketi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı
LEVENT MARİNA
Address : Haydar Aliyev Bulvarı No:4 Üçkuyular - İZMİR
Phone : +90(232) 259 70 70
Fax : +90(232) 259 70 14
E-mail : info@leventmarina.com.tr

Statistics
Active Visitors:0
Today (Single):68
Today (Plural):189
Total (Single):657534
Total (Plural):2851503
Ip Address:18.206.13.28